Petrol Ofisi, “Entegre Otomasyon Sistemi” dahilinde kullanılan “Uydu Takip Sistemi” sayesinde PO istasyonlarında satılan akaryakıtın kalitesini, rafineri çıkışından araçların deposuna ulaşana kadar 365 gün 24 saat denetliyor. Böylece Türkiye genelindeki Petrol Ofisi istasyonlarında depolara yabancı maddelerin girmemesi garanti altına alınırken, Petrol Ofisi müşterilerine en kaliteli akaryakıtlar sunulmaktadır

Doğrudan Akaryakıt Teslimatı ile ürünler terminallerden istasyonlara uzaydan uydu ile kontrol edilmekte olan filolar ile taşınmaktadır. Tankerlerin güzergahları, durmaları gereken noktalar, tankerlere girmesi ve çıkması gereken yakıt uzaydan uydu ile kontrol edilmektedir.

İstasyonlarda bulunan depolarda yakıt seviyesinde değişiklik olduğu anda, depolardan alınan veriler istasyon bilgisayarlarına, bilgisayarlardan uyduya ve uydu vasıtası ile anında Petrol Ofisi merkezine gelmektedir.

Pompa ve Tank Otomasyonu

Pompa ve Tank otomasyonu, istasyonlarda entegre olarak yer altı tanklarına yapılan dolum ve pompadan yapılan satışları kontrol altında tutarak, istasyon bilgisayarındaki özel bir yazılım vasıtasıyla elektronik olarak kayıt altına alınır.

Petrol Ofisi ürünleri rafineriden müşterilerinin aracının deposuna gelene kadar uzaydan uydu ile kontrol edilmesinin yanı sıra, tam 10  farklı noktada kalite kontrol zinciriyle de denetlenmektedir.Bununla  birlikte Petrol Ofisi istasyonları düzenli olarak Petrol Ofisi ekipleri ve bağımsız denetim firmaları tarafından  kontrol edilmektedir.  15 istasyon kontrol ekibi marker kontrolü ve kalite denetimi yapmaktadır..Bunun yanı sıra  5 tank temizlik ekibi toplam  5000 ziyaret ile tüm istasyon tanklarının yılda en az iki defa temizlenmesini sağlamaktadır..

Böylece gözünüz gibi baktığınız aracınızda, içinde hiçbir yabancı madde bulunmayan yakıt kullandığınız gibi, aracınızın performansı da en yüksek düzeyine çıkıyor.

Kaliteli ve güvenli yolculuklar dileriz…

Shendrerit nibh mauris in nisl. Maecenas tempus, ante a gravida consequat, mi ipsum varius orci, sed hendrerit nibh mauris in nisl.Vestibulum ante ipsum primis ante a gravida consequat, mi ipsum !»
Shendrerit nibh mauris in nisl. Maecenas tempus, ante a gravida consequat, mi ipsum varius orci, sed hendrerit nibh mauris in nisl.Vestibulum ante ipsum primis ante a gravida consequat, mi ipsum !»

Toksoy Petrol

Akaryakıt Tankerleri Görsel Standartları, Gümrükler Muhafaza İhbar
MESAJ GÖNDERİN
BİZİ TAKİP EDİN