Motorin – Euro Dizel

En yüksek setan sayısı ve yüksek deterjan katkısı ile Türkiye’nin tek anti-metalli kara yakıtı!

EN YÜKSEK SETAN, EN YÜKSEK PERFORMANS: En yüksek setan sayısı sayesinde yüksek performans sağlar.
EN YÜKSEK TEMİZLİK: V/MAX EuroDizel, formülündeki güçlü temizleme maddesi sayesinde motoru ilk günkü gücüne kavuşturur.
TEK ANTİ-METALLİ (METAL DEAKTİVATÖR) KARA YAKITI: Anti-metalli yakıt, yakıt sisteminde bulunan metal tozlarının enjektörlere vereceği zararı önler.
ANTİ- KOROZYON ÖZELLİĞİ: V/MAX EuroDizel yakıt besleme sistemi ve yakıtla teması bulunan korozyon riski altındaki metal parçaların oksitlenmesini önler; motorun bakım periyodunun uzamasını, bakım masraflarının azalmasını sağlar.
ÇEVRECİ: Avrupa standartlarına uygun düşük kükürt oranı ile çevre dostudur.
KIŞIN KOLAY ÇALIŞMA, DONMAZ DİZEL: Çok düşük derecelerde bile donmama özelliğine sahip V/Max EuroDizel, içerdiği özel katık ile -20 dereceye kadar donmaz.
EN SESSİZ ÇALIŞMA: Yüksek setan sayısı sayesinde silindir içerisinde en iyi zamanlama ile motorun vuruntusuz ve sessiz çalışmasını sağlar.

Kurşunsuz Benzin 95

95 oktanda yüksek deterjan oranı ve yüksek sürtünme önleyici katkısıyla Petrol Ofisi’nin üstün yakıtı: V/MAX Kurşunsuz 95.

EN YÜKSEK TEMİZLİK, YÜKSEK PERFORMANS: Formülündeki yüksek deterjan katkısı sayesinde motoru koruyan V/Max Kurşunsuz 95 motoru temizleyerek maximum performans ve maximum ekonomi sağlar.
EN AZ SÜRTÜNME, EN YÜKSEK MOTOR KORUMA: Benzinli araçların ateşleme odasını yağlayarak sürtünmeyi azaltan özel Friction Modifier katık, sürtünmeden kaynaklanan enerji kaybını ve aşınmayı önleyerek motorunuzu korur.

YÜKSEK YAKIT EKONOMİSİ: V/MAX Kurşunsuz 95 Oktan, geliştirilmiş eşsiz formülü ile motoru daha iyi temizleyerek korurken aynı anda yakıt ekonomisi kazandırır.

Kurşunsuz Benzin 97

Petrol Ofisi size yakıtta en yüksek performansı sunabilmek için V/MAX Kurşunsuz 97’yi geliştirdi. Üstelik 95 oktan kurşunsuz benzine yakın bir fiyata! YÜKSEK OKTAN, YÜKSEK PERFORMANS: Yüksek oktan sayısı ile yüksek performans ve yakıt ekonomisi sağlar. YÜKSEK MOTOR TEMİZLİĞİ: Formülünün içerdiği güçlü temizleme maddeleri ile hem motorda birikmiş tortuları temizler hem de motorun ilk günkü performansını yeniden kazanmasını sağlar. YÜKSEK YAKIT EKONOMİSİ ve UZUN MOTOR ÖMRÜ: Benzinli araçların ateşleme odasını yağlayarak sürtünmeyi azaltan özel Friction Modifier katık, sürtünmeden kaynaklanan enerji kaybını önler, yakıt ekonomisi sağlar ve motorun ömrünü uzatır. Kurşunsuz Benzinle kullanılan tüm araçlarda V/MAX.

Süper Extra

İçerisindeki özel katkı maddesi sayesinde oktan sayısı süper benzinden 1,5 oktana kadar daha yüksektir. Yüksek oktan sayesinde araçta performans artışı ve yakıt tasarrufu sağlar. Araçta önemli motor arızalarına neden olabilecek supap ve çevresinin aşınmasına karşı motoru korur. Çevrecidir, insan ve çevre sağlığını tehdit eden kurşun emisyonunu kurşunsuz benzin seviyesine indirir. Özel deterjan katkısı ile enjeksiyonları temizler.

Gaz Yağı 

Rafinerilerde benzinden sonra alınan bir üründür. Önceleri sadece aydınlatma amacıyla kullanılırken sonradan ısıtma, soğutma, traktör yakıtı ve jet yakıtı olarak kullanılmaya da başlanmıştır.

Shendrerit nibh mauris in nisl. Maecenas tempus, ante a gravida consequat, mi ipsum varius orci, sed hendrerit nibh mauris in nisl.Vestibulum ante ipsum primis ante a gravida consequat, mi ipsum !»
Shendrerit nibh mauris in nisl. Maecenas tempus, ante a gravida consequat, mi ipsum varius orci, sed hendrerit nibh mauris in nisl.Vestibulum ante ipsum primis ante a gravida consequat, mi ipsum !»

Toksoy Petrol

Akaryakıt Tankerleri Görsel Standartları, Gümrükler Muhafaza İhbar
MESAJ GÖNDERİN
BİZİ TAKİP EDİN